C-ploeg 2019 – 2020
Onze C-ploeg werd opgericht in 2013, promoveerde naar derde klasse B in 2014 en speelt in tweede klasse sinds 2016.
De speelsters
-
Jodie Alardot
Positie : middenveld
Geboortedatum : 11 mei 1998
Nationaliteit :
Bij Standard sinds : 2011
Kampioen : 1 × van Provincie (2014)
Bekers : 1 × van Provincie (2014), 1 × van België U16 (2014)
-
Sarah Arabia
Geboortedatum : 26 juni 2002
Nationaliteit :
Bij Standard sinds : 2014
Vorige club : Seraing Athlétique
-
Elena Arnoldy
Positie : verdediging
Geboortedatum : 3 mei 2000
Nationaliteit :
Bij Standard sinds : 2012
Kampioen : 1 × in 1ste nationale (2016)
Bekers : 1 × van België U16 (2016), 1 × van België U13 (2014)
-
Romane Baijot
Positie : verdediging
Geboortedatum : 12 december 2001
Nationaliteit :
Bij Standard sinds : 2013
Bekers : 1 × van België U16 (2016), 1 × van België U13 (2014)
-
Shania Buckinx
Geboortedatum : 19 april 2003
Nationaliteit :
Bij Standard sinds : 2014
Vorige club : Heis Sport Bilzen
-
Léa Detail
Positie : aanval
Geboortedatum : 5 juli 2004
Nationaliteit :
Bij Standard sinds : 2014
Vorige club : ES Winaloise
Bekers : 1 × van België U13 (2017)
-
Sabrina Dony
Nummer : 8
Positie : middenveld
Geboortedatum : 25 juni 1994
Nationaliteit :
Bij Standard sinds : 2006
Kampioen : 1 × in 2de nationale (2013), 1 × van Provincie (2014)
Bekers : 1 × van Provincie (2014)
-
Laura Fasanotti
Positie : middenveld
Geboortedatum : 2 december 2001
Nationaliteit :
Bij Standard sinds : 2014
Vorige club : RE Blegnytoise
-
Camille Nicolas
Positie : aanval
Geboortedatum : 3 november 2003
Nationaliteit :
Bij Standard sinds : 2018
-
Alessia Teresi
Positie : aanval
Geboortedatum : 26 maart 2002
Nationaliteit :
Bij Standard sinds : 2019
Vorige club : RSC Anderlecht
De omkadering
-
Tonino Iafrate
Functie : trainer
Geboortedatum : 25 mei 1959
Nationaliteit :
In onze afdeling sinds : 2008
Kampioen : 1 × in 3de nationale B (2009), 1 × in Provincie (2014)
Bekers : 1 × van België voor B-teams (2009), 1 × van Provincie (2014)
-
Nicolas Renson
Functie : kepertrainer
Geboortedatum : 24 maart 1991
Nationaliteit :
In onze afdeling sinds : 2013
Kampioen : 1 × van België (2017)
Bekers : 1 × van België U13 (2017)
-
Nicolas Pestieau
Functie : fysiek begeleider
Geboortedatum : 22 october 1992
Nationaliteit :
In onze afdeling sinds : 2012
-
Marc Dony
Functie : ploegafgevaardigde
Geboortedatum : le 19 avril 1964
Nationaliteit :
In onze afdeling sinds : 2007
Kampioen : 1 × in 2de nationale (2013), 1 × in Provincie (2014)
Bekers : 1 × van Provincie (2014)
-
Véronique Leloup
Functie : ploegafgevaardigde
Geboortedatum : le 28 novembre 1963
Nationaliteit :
In onze afdeling sinds : 2006
Kampioen : 1 × in 2de nationale (2013), 1 × in Provincie (2014)
Bekers : 1 × van Provincie (2014)