Kalender van 2de klasse B 2017 – 2018

Heenwedstrijden

Speeldag 1 +

26/08/2017
Yellow-Red KV Mechelen-Standard de Liège6-0verslag

Speeldag 2 +

02/09/2017
Standard de Liège-RFC Liège1-1verslag

Speeldag 3 +

16/09/2017
KOVC Sterrebeek-Standard de Liège3-1

Speeldag 4 +

30/09/2017
Standard de Liège-RSC Anderlecht B6-3

Speeldag 5 +

14/10/2017
ASE Chastre-Standard de Liège1-1

Speeldag 6

21/10/2017
FC Esperanza Pelt-Eendracht Louwel2-2
VC Moldavo B-RSC Anderlecht B4-2
WC Sibret-KOVC Sterrebeek4-0
Tongeren DV B-Yellow-Red KV Mechelen0-4
Oud-Heverlee Leuven B-RFC Liège6-1
Standard de Liège-Miecroob Veltem2-1
KRC Genk Ladies B-ASE Chastre - uitgesteld

Speeldag 7

28/10/2017
Miecroob Veltem-KRC Genk Ladies B - 14:00
FC Esperanza Pelt-Standard de Liège - 14:00
Eendracht Louwel-Yellow-Red KV Mechelen - 15:00
RSC Anderlecht B-WC Sibret - 15:00
RFC Liège-Tongeren DV B - 17:00
KOVC Sterrebeek-Oud-Heverlee Leuven B - 17:00
ASE Chastre-VC Moldavo B - 17:00

Speeldag 8 +

04/11/2017
Standard de Liège-Eendracht Louwel - 16:30

Speeldag 9 +

11/11/2017
Standard de Liège-KRC Genk Ladies B - 16:30

Speeldag 10 +

25/11/2017
VC Moldavo B-Standard de Liège - 19:00

Speeldag 11 +

02/12/2017
Standard de Liège-WC Sibret - 16:30

Speeldag 12 +

09/12/2017
Oud-Heverlee Leuven B-Standard de Liège - 15:00

Speeldag 13 +

16/12/2017
Standard de Liège-Tongeren DV B - 16:30

Terugwedstrijden

Speeldag 14 +

13/01/2018
Standard de Liège-Yellow-Red KV Mechelen - 16:30

Speeldag 15 +

20/01/2018
RFC Liège-Standard de Liège - 17:00

Speeldag 16 +

03/02/2018
Standard de Liège-KOVC Sterrebeek - 16:30

Speeldag 17 +

10/02/2018
RSC Anderlecht B-Standard de Liège - 15:00

Speeldag 18 +

24/02/2018
Standard de Liège-ASE Chastre - 16:30

Speeldag 19 +

03/03/2018
Miecroob Veltem-Standard de Liège - 14:00

Speeldag 20 +

10/03/2018
Standard de Liège-FC Esperanza Pelt - 16:30

Speeldag 21 +

17/03/2018
Eendracht Louwel-Standard de Liège - 15:00

Speeldag 22 +

24/03/2018
KRC Genk Ladies B-Standard de Liège - 15:00

Speeldag 23 +

14/04/2018
Standard de Liège-VC Moldavo B - 16:30

Speeldag 24 +

21/04/2018
WC Sibret-Standard de Liège - 15:00

Speeldag 25 +

05/05/2018
Standard de Liège-Oud-Heverlee Leuven B - 15:00

Speeldag 26 +

12/05/2018
Tongeren DV B-Standard de Liège - 15:00