Kalender van 2de klasse B 2018 – 2019

Heenwedstrijden

Speeldag 1 +

25/08/2018
ASE Chastre-Standard de Liège1-0verslag

Speeldag 2 +

01/09/2018
Standard de Liège-WC Sibret1-2verslag

Speeldag 3 +

15/09/2018
Oud-Heverlee Leuven B-Standard de Liège6-1verslag

Speeldag 4 +

29/09/2018
Standard de Liège-VC Moldavo B0-2verslag

Speeldag 5 +

06/10/2018
Standard de Liège-DVC Eva's Tienen1-2verslag

Speeldag 6 +

20/10/2018
FC Irlande Auderghem-Standard de Liège1-4verslag

Speeldag 7 +

27/10/2018
Standard de Liège-RFC Liège1-0verslag

Speeldag 8 +

03/11/2018
Yellow-Red KV Mechelen-Standard de Liège2-1verslag

Speeldag 9

10/11/2018
DVC Eva's Tienen-Yellow-Red KV Mechelen2-2
VC Moldavo B-RES Couvin-Mariembourg12-2
RSC Anderlecht B-Standard de Liège2-1verslag
ASE Chastre-KHO Wolvertem Merchtem4-2
WC Sibret-FCF La Louvière4-0
Oud-Heverlee Leuven B-K Bokrijk Sp.6-0
FC Irlande Auderghem-RFC Liège2-0

Speeldag 10

24/11/2018
RFC Liège-VC Moldavo B - 14:30
K Bokrijk Sp.-Standard de Liège - 14:30
RSC Anderlecht B-DVC Eva's Tienen - 14:30
FCF La Louvière-Oud-Heverlee Leuven B - 15:00
Yellow-Red KV Mechelen-FC Irlande Auderghem - 16:45
RES Couvin-Mariembourg-ASE Chastre - 17:00
KHO Wolvertem Merchtem-WC Sibret - 17:30

Speeldag 11 +

01/12/2018
Standard de Liège-FCF La Louvière - 16:30

Speeldag 12 +

08/12/2018
KHO Wolvertem Merchtem-Standard de Liège - 17:00

Speeldag 13 +

15/12/2018
Standard de Liège-RES Couvin-Mariembourg - 16:30

Terugwedstrijden

Speeldag 14 +

12/01/2019
Standard de Liège-ASE Chastre - 16:30

Speeldag 15 +

19/01/2019
WC Sibret-Standard de Liège - 14:30

Speeldag 16 +

02/02/2019
Standard de Liège-Oud-Heverlee Leuven B - 16:30

Speeldag 17 +

09/02/2019
VC Moldavo B-Standard de Liège - 15:00

Speeldag 18 +

23/02/2019
DVC Eva's Tienen-Standard de Liège - 14:00

Speeldag 19 +

02/03/2019
Standard de Liège-FC Irlande Auderghem - 16:30

Speeldag 20 +

09/03/2019
RFC Liège-Standard de Liège - 15:00

Speeldag 21 +

16/03/2019
Standard de Liège-Yellow-Red KV Mechelen - 16:30

Speeldag 22 +

23/03/2019
Standard de Liège-RSC Anderlecht B - 16:30

Speeldag 23 +

13/04/2019
Standard de Liège-K Bokrijk Sp. - 16:30

Speeldag 24 +

20/04/2019
FCF La Louvière-Standard de Liège - 15:00

Speeldag 25 +

27/04/2019
Standard de Liège-KHO Wolvertem Merchtem - 15:00

Speeldag 26 +

04/05/2019
RES Couvin-Mariembourg-Standard de Liège - 15:00