Coupe de Belgique

KAA Gent A

Standard de Liège

Zondag 26 januari
14:00

Laatste nieuws Alle agenda Alle nieuws

🏆 Beker zowel voor de groten als voor de jongeren
Dit weekend zijn er de halve finales van de Beker van België met op zondag om 14.00 u voor de A-ploeg van Standard een verplaatsing naar La Gantoise ofwel dezelfde affiche als de finale van verleden jaar. De andere halve finale stelt zaterdag Genk tegenover Anderlecht.
Voor de U13 is er de achtste finale van de Beker “Jella Lauwens” die zondag begint met match zondag om 11.30 u tegen Berchem Sport op de academie.
In de 1ste Klasse ontvangen de Luikenaars (6) zaterdag om 16.30 u Moldavo (4) waar zij in het begin van het seizoen, de drie punten pakten op het einde van de wedstrijd.
Zaterdag om 13.30 u verwelkomen de U16 (5)Ans-Montegnée (1).
En zondag om 11.30 u ontvangen de U14 (1) Ougrée (4) zijnde de tweede beste verdediging tegen de beste aanval.

Alleen de B’s maken vooruitgang
In de 1ste Klasse speelde Standard dit weekend niet en heeft dus nog altijd hetzelfde aantal punten als OHL B, maar met een match minder, steken zij deze voorbij en komen op de zesde plaats.
In de Super League verloren de Luikenaars in het laatste kwartier, met 1-0 van Anderlecht 📝 en blijven dus tweede, maar zien La Gantoise, dat ook een inhaalwedstrijd speelde op vrijdag, tot op twee punten naderen.
In de 2de Klasse B, keren de Rouches terug naar de derde plaatst op het podium, door hun zware 6-1 nederlaag tegen Chastre. 📝
Omdat zij dit weekend weer niet speelden, zakken de U16 naar de vijfde plaats in het voorlopig klassement.
t’ Was met een 0-3 overwinning dat de U14 terugkwamen van Ouffet-Warzée, een mindere score maar voldoende om de eerste plaats te behouden. 📝
De U11 daarentegen, behaalden een 4-4 gelijkspel, bij een heel goede vriendschappelijke wedstrijd.

Laatste uitslagen

A-ploeg
Anderlecht - Standard 📝 1-0
Anderlecht - Standard 📝 2-1
B-ploeg
Standard - Moldavo 0-1
Zwevezele - Standard 📝 1-5
C-ploeg
Chastre - Standard 📝 6-1
Standard - Louwel 📝 5-0
U16 ploeg
Standard - Montegnée 📝 3-1
Standard - Haccourt 📷 📝 14-0
U14 ploeg
Standard - Ougrée 2-11
Ouffet-Warzée - Standard 📝 0-3
U13 ploeg
Flémalle B - Standard 📝 2-6
Standard - Saive B 📷 📝 14-2
U11 ploeg
Standard - Cointe B 📷 📝 6-1
Montegnée B - Standard 📝 1-8