Kalender van U14 Régionaux C 2019 – 2020

Heenwedstrijden

Speeldag 1 +

08/09/2019
R Marchin Sport-Standard de Liège0-4verslag

Speeldag 2 +

15/09/2019
Standard de Liège-RFC Ouffet-Warzée16-0verslag

Speeldag 3 +

22/09/2019
R Ougrée FC-Standard de Liège2-2verslag

Speeldag 4 +

29/09/2019
Standard de Liège-RCS Sart Tilman B9-0verslag

Speeldag 5 +

06/10/2019
RRC Stockay-Warfusée-Standard de Liège2-6verslag

Speeldag 6

13/10/2019
ESFC Geer-RCS Sart Tilman B3-5
R Couthuin Sport-R Ougrée FC3-3
Standard de Liège-US Grâce-Hollogne1-0verslag
FA Engis-R Marchin Sport1-1
FC Horion-RFC Ouffet-Warzée2-3
Union Flémalloise-FC Tilleur C2-4
RFC Villers-RRC Stockay-Warfusée - 09:45

Speeldag 7

27/10/2019
R Couthuin Sport-RRC Stockay-Warfusée - 09:45
ESFC Geer-US Grâce-Hollogne - 09:45
R Marchin Sport-RFC Ouffet-Warzée - 09:45
Union Flémalloise-Standard de Liège - 09:45
RFC Villers-FC Tilleur C - 09:45
FC Horion-RCS Sart Tilman B - 11:30
FA Engis-R Ougrée FC - 11:30

Speeldag 8 +

03/11/2019
FC Tilleur C-Standard de Liège - 11:30

Speeldag 9 +

10/11/2019
ESFC Geer-Standard de Liège - 09:45

Speeldag 10 +

17/11/2019
Standard de Liège-RFC Villers - 11:30

Speeldag 11 +

24/11/2019
Standard de Liège-FA Engis - 11:30

Speeldag 12 +

01/12/2019
FC Horion-Standard de Liège - 11:30

Speeldag 13 +

08/12/2019
Standard de Liège-R Couthuin Sport - 11:30

Terugwedstrijden

Speeldag 14 +

15/12/2019
FA Engis-Standard de Liège - 11:30

Speeldag 15 +

12/01/2020
Standard de Liège-R Marchin Sport - 11:30

Speeldag 16 +

19/01/2020
RFC Ouffet-Warzée-Standard de Liège - 11:30

Speeldag 17 +

26/01/2020
Standard de Liège-R Ougrée FC - 11:30

Speeldag 18 +

02/02/2020
RCS Sart Tilman B-Standard de Liège - 09:45

Speeldag 19 +

16/02/2020
US Grâce-Hollogne-Standard de Liège - 11:30

Speeldag 20 +

01/03/2020
Standard de Liège-FC Tilleur C - 11:30

Speeldag 21 +

08/03/2020
Standard de Liège-Union Flémalloise - 11:30

Speeldag 22 +

15/03/2020
R Couthuin Sport-Standard de Liège - 09:45

Speeldag 23 +

22/03/2020
Standard de Liège-RRC Stockay-Warfusée - 11:30

Speeldag 24 +

29/03/2020
Standard de Liège-ESFC Geer - 11:30

Speeldag 25 +

19/04/2020
RFC Villers-Standard de Liège - 09:45

Speeldag 26 +

26/04/2020
Standard de Liège-FC Horion - 11:30