Kalender van Cadets Régionaux B 2019 – 2020

Heenwedstrijden

Speeldag 1 +

07/09/2019
R Oupeye FC-Standard de Liège2-1📝

Speeldag 2 +

14/09/2019
Standard de Liège-All. Fexhe-Slins/Fragnée Balg. fft.

Speeldag 3 +

21/09/2019
R Ans Montegnée FC-Standard de Liège1-2📝

Speeldag 4 +

28/09/2019
Standard de Liège-RC Vaux-Chaudfontainealg. fft.

Speeldag 5 +

05/10/2019
RJS Chênéenne-Standard de Liège1-14📝

Speeldag 6 +

12/10/2019
Standard de Liège-AS Hermalienne5-2📝

Speeldag 7 +

26/10/2019
Standard de Liège bye

Speeldag 8 +

02/11/2019
URSL Visé-Standard de Liège4-2📝

Speeldag 9 +

09/11/2019
JA Grivegnée-Standard de Liège2-2📝

Speeldag 10 +

16/11/2019
Standard de Liège-AS Houtain-Milanello2-1📝

Speeldag 11 +

23/11/2019
Standard de Liège-R Jeunesse Haccourtoise14-0📝 📷

Speeldag 12 +

30/11/2019
FC Soumagne-Standard de Liègealg. fft.

Speeldag 13 +

07/12/2019
Standard de Liège-UCE Liègealg. fft.

Terugwedstrijden

Speeldag 14 +

08/02/2020
R Jeunesse Haccourtoise-Standard de Liège - 09:30

Speeldag 15 +

07/03/2020
Standard de Liège-R Oupeye FC - 13:30

Speeldag 16 +

18/01/2020
All. Fexhe-Slins/Fragnée B-Standard de Liègealg. fft.

Speeldag 17

25/01/2020
AS Hermalienne-RJS Chênéenne5-0
JA Grivegnée-R Oupeye FC1-5
Standard de Liège-R Ans Montegnée FC3-1📝
URSL Visé-RC Vaux-Chaudfontainealg. fft.
AS Houtain-Milanello-All. Fexhe-Slins/Fragnée Balg. fft.
UCE Liège-R Jeunesse Haccourtoisealg. fft.

Speeldag 18

01/02/2020
R Oupeye FC-UCE Liègealg. fft.
R Jeunesse Haccourtoise-FC Soumagnealg. fft.
RJS Chênéenne-URSL Visé - 14:00
RC Vaux-Chaudfontaine-Standard de Liègealg. fft.
R Ans Montegnée FC-AS Houtain-Milanello - 14:00
All. Fexhe-Slins/Fragnée B-JA Grivegnéealg. fft.

Speeldag 19 +

15/02/2020
AS Hermalienne-Standard de Liège - 14:00

Speeldag 20 +

29/02/2020
Standard de Liège-URSL Visé - 14:00

Speeldag 21 +

07/03/2020
Standard de Liège bye

Speeldag 22 +

14/03/2020
UCE Liège-Standard de Liègealg. fft.

Speeldag 23 +

21/03/2020
Standard de Liège-RJS Chênéenne - 14:00

Speeldag 24 +

28/03/2020
Standard de Liège-JA Grivegnée - 14:00

Speeldag 25 +

18/04/2020
AS Houtain-Milanello-Standard de Liège - 09:30

Speeldag 26 +

25/04/2020
Standard de Liège-FC Soumagnealg. fft.