Kalender van Cadets Régionaux B 2019 – 2020

Heenwedstrijden

Speeldag 1 +

07/09/2019
R Oupeye FC-Standard de Liège2-1verslag

Speeldag 2 +

14/09/2019
Standard de Liège-All. Fexhe-Slins/Fragnée B19-0verslag

Speeldag 3 +

21/09/2019
R Ans Montegnée FC-Standard de Liège1-2verslag

Speeldag 4 +

28/09/2019
Standard de Liège-RC Vaux-Chaudfontainealg. fft.

Speeldag 5 +

05/10/2019
RJS Chênéenne-Standard de Liège1-14verslag

Speeldag 6

12/10/2019
AS Houtain-Milanello-RJS Chênéenne6-0
R Jeunesse Haccourtoise-R Oupeye FC3-10
Standard de Liège-AS Hermalienne5-2verslag
UCE Liège-R Ans Montegnée FCalg. fft.
JA Grivegnée-RC Vaux-Chaudfontainealg. fft.
FC Soumagne-All. Fexhe-Slins/Fragnée Balg. fft.

Speeldag 7 +

26/10/2019
Standard de Liège bye

Speeldag 8

02/11/2019
URSL Visé-Standard de Liège - 09:30
RC Vaux-Chaudfontaine-UCE Liègealg. fft.
AS Hermalienne-AS Houtain-Milanello - 13:15
RJS Chênéenne-JA Grivegnée - 13:15
R Ans Montegnée FC-FC Soumagnealg. fft.
All. Fexhe-Slins/Fragnée B-R Jeunesse Haccourtoise - 13:30

Speeldag 9 +

09/11/2019
JA Grivegnée-Standard de Liège - 13:15

Speeldag 10 +

16/11/2019
Standard de Liège-AS Houtain-Milanello - 13:15

Speeldag 11 +

23/11/2019
Standard de Liège-R Jeunesse Haccourtoise - 13:15

Speeldag 12 +

30/11/2019
FC Soumagne-Standard de Liègealg. fft.

Speeldag 13 +

07/12/2019
Standard de Liège-UCE Liègealg. fft.

Terugwedstrijden

Speeldag 14 +

14/12/2019
R Jeunesse Haccourtoise-Standard de Liège - 09:30

Speeldag 15 +

11/01/2020
Standard de Liège-R Oupeye FC - 13:15

Speeldag 16 +

18/01/2020
All. Fexhe-Slins/Fragnée B-Standard de Liège - 13:30

Speeldag 17 +

25/01/2020
Standard de Liège-R Ans Montegnée FC - 13:15

Speeldag 18 +

01/02/2020
RC Vaux-Chaudfontaine-Standard de Liègealg. fft.

Speeldag 19 +

15/02/2020
AS Hermalienne-Standard de Liège - 14:00

Speeldag 20 +

29/02/2020
Standard de Liège-URSL Visé - 14:00

Speeldag 21 +

07/03/2020
Standard de Liège bye

Speeldag 22 +

14/03/2020
UCE Liège-Standard de Liègealg. fft.

Speeldag 23 +

21/03/2020
Standard de Liège-RJS Chênéenne - 14:00

Speeldag 24 +

28/03/2020
Standard de Liège-JA Grivegnée - 14:00

Speeldag 25 +

18/04/2020
AS Houtain-Milanello-Standard de Liège - 09:30

Speeldag 26 +

25/04/2020
Standard de Liège-FC Soumagnealg. fft.