Kalender van U14 Provinciaux B 2017 – 2018

Heenwedstrijden

Speeldag 1 +

03/09/2017
Standard de Liège-RFC Sart-Lez-Spa10-1verslag

Speeldag 2 +

11/10/2017
RFC Seraing-Standard de Liège0-5forfait verslag

Speeldag 3 +

17/09/2017
Standard de Liège-SC Saive3-1

Speeldag 4 +

24/09/2017
R Sprimont Comblain Sp.-Standard de Liège1-1

Speeldag 5 +

01/10/2017
Standard de Liège-R Espoir Minerois1-1verslag

Speeldag 6 +

08/10/2017
RFCU La Calamine-Standard de Liège1-0verslag

Speeldag 7 +

15/10/2017
Standard de Liège-R Ent. Blegnytoise0-2verslag

Speeldag 8 +

22/10/2017
R Stade Waremmien FC-Standard de Liège3-1verslag

Speeldag 9 +

29/10/2017
Standard de Liège-FC Entente Pepine3-0verslag

Speeldag 10 +

12/11/2017
CS Sart Tilman-Standard de Liège5-0forfait

Speeldag 11 +

19/11/2017
FC Herstal-Standard de Liège2-3verslag

Speeldag 12 +

26/11/2017
Standard de Liège-FC Eupen 19632-4
Algemene afgelasting

Speeldag 13 +

17/12/2017
RES Templiers-Nandrin-Standard de Liège - 11:15

Terugwedstrijden

Speeldag 14 +

25/03/2018
Standard de Liège-FC Herstal - 11:15

Speeldag 15

14/01/2018
RFC Seraing-FC Entente Pepine8-0
RFC Sart-Lez-Spa-RES Templiers-Nandrin1-7
CS Sart Tilman-RFCU La Calamine4-2
SC Saive-Standard de Liège1-1
FC Herstal-FC Eupen 19638-2
R Sprimont Comblain Sp.-R Stade Waremmien FC2-3
R Espoir Minerois-R Ent. Blegnytoise - uitgesteld

Speeldag 16 +

21/01/2018
FC Eupen 1963-Standard de Liège - uitgesteld

Speeldag 17

28/01/2018
RFCU La Calamine-R Espoir Minerois - 09:45
R Ent. Blegnytoise-R Sprimont Comblain Sp. - 09:45
FC Eupen 1963-CS Sart Tilman - 09:45
FC Entente Pepine-RFC Sart-Lez-Spa - 11:15
Standard de Liège-RFC Seraing - 11:15
R Stade Waremmien FC-SC Saive - 11:15
RES Templiers-Nandrin-FC Herstal - 11:15

Speeldag 18 +

04/02/2018
RFC Sart-Lez-Spa-Standard de Liège - 09:45

Speeldag 19 +

18/02/2018
Standard de Liège-RES Templiers-Nandrin - 11:15

Speeldag 20 +

25/02/2018
Standard de Liège-R Sprimont Comblain Sp. - 11:15

Speeldag 21 +

04/03/2018
R Espoir Minerois-Standard de Liège - 09:45

Speeldag 22 +

11/03/2018
Standard de Liège-RFCU La Calamine - 11:15

Speeldag 23 +

18/03/2018
R Ent. Blegnytoise-Standard de Liège - 09:45

Speeldag 24 +

15/04/2018
Standard de Liège-R Stade Waremmien FC - 11:15

Speeldag 25 +

22/04/2018
Standard de Liège-CS Sart Tilman - 11:15

Speeldag 26 +

29/04/2018
FC Entente Pepine-Standard de Liège - 11:15